Polska Sztafeta 4X400 Kobiety - Sztafeta 4x400 Metrow Kobiet Mistrzem Uniwersjady : Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych.

Polska Sztafeta 4X400 Kobiety - Sztafeta 4x400 Metrow Kobiet Mistrzem Uniwersjady : Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych.. Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata: Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Sztafeta 4 × 400 m:

Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata: Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Sztafeta 4 × 400 m:

Lekkoatletyczne Ms Polska Sztafeta 4x400 M Kobiet W Finale Sport W Interia Pl
Lekkoatletyczne Ms Polska Sztafeta 4x400 M Kobiet W Finale Sport W Interia Pl from i.iplsc.com
Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata: Sztafeta 4 × 400 m: Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych.

Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata:

Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Sztafeta 4 × 400 m: Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata:

Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata: Sztafeta 4 × 400 m:

Polska Sztafeta Kobiet 4x400 M W Finale Ms Walka Bedzie Bardzo Ciezka Rmf 24
Polska Sztafeta Kobiet 4x400 M W Finale Ms Walka Bedzie Bardzo Ciezka Rmf 24 from i.iplsc.com
Sztafeta 4 × 400 m: Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata: Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej.

Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych.

Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata: Sztafeta 4 × 400 m: Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej.

Anna Kielbasinska Z Skla Sopot Mistrzynia Europy W Lekkoatletyce Nowa Bron Sztafety 4x400 M from bi.im-g.pl
Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata: Sztafeta 4 × 400 m: Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej.

Sztafeta 4 × 400 m:

Polska reprezentacja liczyła 321 osób i zdobyła łącznie 32 medale, w tym 3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych. Sztafeta 4 × 400 m: Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata:

Wynik ten zapewnił dziesiąte miejsce w klasyfikacji medalowej sztafeta 4x400. Lekkoatletyka (sztafeta mieszana 4 × 400 m) mistrzostwa świata: